Komputery HP ProDesk 405 G8 mogą być z powodzeniem wykorzystywane w codziennej pracy w przedsiębiorstwach. Czym dokładnie wyróżniają się wspomniane produkty na tle konkurencyjnych rozwiązań dostępnych na rynku? Dlaczego warto się w nie zaopatrzyć?

Zdecydowanie wydajniejsza praca

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że zainstalowana przez producenta pamięć RAM o pojemności 8 GB gwarantuje użytkownikom płynną i szybką pracę. Osoba zainteresowana będzie miała także możliwość uruchomienia nawet kilku aplikacji w tym samym czasie. Ponadto komputery pozwalają użytkownikom grać w wymagające gry i korzystać z multimediów i programów graficznych.

Przesyłanie obrazu 4K

Warto wiedzieć, że cyfrowe złącze DisplayPort będzie gwarantowało przesył dźwięku, a także obrazu z niezwykła szybkością dochodzącą do 10,8 Gb/s. Dzięki temu użytkownik będzie mógł bez problemów obsługiwać multimedia np. filmy w rozdzielczości 4K Ultra HD czy 8K. Oznacza to, że możliwe będzie cieszenie się filmami i zdjęciami bez względu na ich wymagania.

Zbudowany na bezpiecznych fundamentach


Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że rozwiązanie HP Sure Sense korzysta z bardzo zaawansowanych zabezpieczeń. Należy zaznaczyć, że są one wspierane przez sztuczną inteligencję. użytkownik w ten sposób jest chroniony przed nowymi zagrożeniami. Warto również wiedzieć, że czujnik włamań razem ze zintegrowaną dodatkową blokadą kablową pomogą zabezpieczyć nie tylko przewodową mysz, ale również klawiaturę przed kradzieżą.

Możliwość bezpiecznego przeglądania stron internetowych

Godny uwagi jest fakt, że użytkownik za pomocą wspomaganych sprzętowo zabezpieczeń aplikacji HP Sure będzie mógł chronić swój komputer przed załącznikami tylko do odczytu w formatach pakietu Microsoft Office i PDF ze złośliwym oprogramowaniem, witrynami internetowymi, wirusami czy oprogramowaniem ransomware.

Moc oraz niezawodność dla przedsiębiorstwa

Komputery HP ProDesk 405 G8 są przede wszystkim dostępne w bardzo przystępnej cenie. Urządzenia zagwarantują pracownikom wydajność klasy korporacyjnej.

Dlaczego jeszcze warto zaopatrzyć się w omawiany model?

Należy mieć świadomość, że systemem operacyjnym urządzenia jest Windows 10 Pro. Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większa liczba osób decyduje się na HP ProDesk 405 G8 ze względu na kartę dźwiękową Realtek ALC3205. Koniecznie trzeba również zdawać sobie sprawę, że urządzenie wyróżnia się stosunkiem jakości do ceny. Godny uwagi jest także fakt, że model procesora to Ryzen 5 Pro 4650G.