Laptopy ASUS ExpertBook P1 ze strony itnes.pl są z roku na rok coraz częściej wybierane przez przedsiębiorców. Dlaczego pracodawcy powinni zdecydować się na zakup swoim pracownikom omawianych produktów?

Komfort pracy dzięki rozdzielczości Full HD

Należy mieć świadomość, że rozdzielczość Full HD to rozdzielczość rzędu 1920 x 1080 pikseli. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że jest to obecnie najczęściej oferowana rozdzielczość przez producentów sprzętów komputerowych. Warto wiedzieć, że jeszcze do niedawna pozostawała bazową rozdzielczością w formacie 16:9. Wyróżnia się przede wszystkim bardzo dużą liczbą szczegółów na poziomie ponad 2 milionów pikseli.

Jak wiadomo Microsoft stał się międzynarodowym potentatem dzięki środowisku operacyjnemu Windows

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że wspomniana wcześniej rozdzielczość Full HD dla klientów biznesowych oznacza nie tylko wysoką jakość obrazu, ale również właściwy rozmiar przestrzeni roboczej. Należy mieć świadomość, że zarówno pracodawcy, jak i pracownikom będzie się doskonale pracowało z aplikacjami biurowymi. Użytkownicy doceniają pracę w programach projektowych.

Godny uwagi jest fakt, że rozdzielczość Full HD zdecydowanie zwiększa komfort związany z użytkowaniem. Warto wiedzieć, że większa liczba szczegółów będzie wpływała na obniżenie poziomu zmęczenia oczu w trakcie pracy. Zwiększy się również jakość i atrakcyjność odbieranego obrazu.

System operacyjny Windows 10 Professional

Należy mieć świadomość, że rozdzielczość Full HD to rozdzielczość rzędu 1920 x 1080 pikseli

Jest to kolejny atut przemawiający za zaopatrzeniem się w omawiany model laptopa. Jak wiadomo Microsoft stał się międzynarodowym potentatem dzięki środowisku operacyjnemu Windows. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że przedsiębiorcy stawiają zupełnie inne wymagania systemom operacyjnym niż użytkownicy domowi. Nikogo nie powinien dziwić fakt, że firma podjęła decyzję o opracowaniu wersji profesjonalnej. Należy mieć świadomość, że Windows 10 Professional jest w najprostszym możliwym ujęciu systemem operacyjnym łączącym w robi praktycznie wszystkie funkcje, które znajdują się w systemie Windows 10 Home. System został jednak wzbogacony o funkcje przydatne w środowisku korporacyjnym. Oznacza to tym samym, że z produktu mogą korzystać nie tylko klienci indywidualni, ale również biznesowi.

Z myślą o przedsiębiorcach ulepszono szyfrowanie. Użytkownicy mają również możliwość zdalnego logowania. Ponadto dla klientów korporacyjnych została przygotowana opcja sterowania maszynami wirtualnymi przy pomocy funkcji Hyper-V. Oczywiście użytkownicy znacznie częściej korzystają z możliwości przełączania się między ekranami czy projektorami. Wersja profesjonalna wspomaga zaawansowane zarządzanie grupami użytkowników.