Laptop to przenośny komputer z wyświetlaczem, klawiaturą oraz wejściami i wyjściami. Większość laptopów jest przeznaczona do użytku przy biurku; jednak niektóre są przeznaczone do noszenia ze sobą. Nowa generacja laptopów HP EliteBook ma ulepszone możliwościami przetwarzania, zabezpieczenia danych oraz niezawodne opcje graficzne. Laptopy są używane w życiu codziennym do wykonywania takich zadań, jak programowanie, przeglądanie Internetu i praca na arkuszach kalkulacyjnych.

Laptopy HP EliteBook

Najnowsze modele laptopów  z procesorami 11 generacji firmy Hp mają niezwykle szybkie procesory i ekrany o wysokiej rozdzielczości. Modele mają czterokrotnie wyższą wydajność od swoich poprzedników. Posiadają ulepszone właściwości w zakresie odporności na wstrząsy i wodę. Ponadto są bardziej przystępne cenowo niż poprzednie modele. Producenci laptopów starają się wytwarzać produkty wysokiej jakości, które spełniają potrzeby ich docelowych użytkowników. Wysiłki te są szczególnie widoczne podczas opracowywania nowych modeli na rynek konsumencki.

Laptop to przenośny komputer z wyświetlaczem, klawiaturą oraz wejściami i wyjściami

Laptopy HP 11. generacji oferują wiele cech przystępnych cenowo dla przeciętnego nabywcy.  Wszystkie modele zawierają również dysk SSD jako główne urządzenie pamięci masowej zamiast tradycyjnego dysku twardego. Laptopy HP 11 generacji są o krok bliżej doskonałości pod względem wydajności i przenośności.

W dziale ultrabooków biznesowych firmy HP znajdują się najbardziej zaawansowane procesory na świecie. Oferują wiele różnych opcji, które rywalizują z ofertami innych firm. Modele ultrabooków zawierają najnowszą linię procesorów Intela, znaną jako „11. generacji”. Te procesory są cztery razy szybsze niż poprzednie i mogą obsługiwać bardziej złożone zadania bez spowalniania lub zamrażania. Ponadto te nowe procesory mają wyższy próg zużycia energii, więc nie musisz się martwić, że wyczerpie się bateria, gdy jesteś w drodze. HP jest jednym z niewielu producentów laptopów, którzy rok po roku mogą konsekwentnie produkować wysokiej jakości produkty.

Parametry Ultrabooków HP EliteBook

Seria HP EliteBook posiada ultrabooki biznesowe to wysokiej klasy dla profesjonalistów. Wykorzystują one najnowsze, wysokowydajne komponenty i mogą pochwalić się wysoką niezawodnością. Dbałość o szczegóły jest tutaj zachowana. Ultrabooki HP EliteBook wyposażone są w matowe matryce lub ekrany dotykowe o wysokiej rozdzielczości, wygodne klawiatury z opcjonalnym podświetleniem, czytnik linii papilarnych lub moduły TPM dla dodatkowych opcje zabezpieczeń. Posiadają również bogaty zestaw złączy oraz baterie o długiej żywotności. Dzięki tym cechom komputery EliteBook sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających środowiskach.

Laptopy HP 11. generacji oferują wiele cech przystępnych cenowo dla przeciętnego nabywcy

I tak na przykład HP EliteBook 840 G8 to biznesowy laptop, który przede wszystkim ułatwia realizację wszystkich zadań, niezależnie od miejsca pracy. Dzięki ekranowi o przekątnej 14,0″ to lekkie urządzenie mobilne umożliwia pracować nawet przez cały dzień i jest zgodne ze starszymi technologiami stosowanymi w biznesie HP EliteBook 840 G8 jest również kompatybilny z dotychczasowymi technologiami stosowanymi w biznesie. Oferuje także legendarną niezawodność i bezpieczeństwo klasy korporacyjnej (więcej). Bogactwo portów, opcje łączności bezprzewodowej, a także wysokiej jakości wyświetlacz Full HD sprawią, że praca z tym narzędziem będzie jeszcze łatwiejsza.

Procesory 11 generacji niezawodne w ultrabooków biznesowych HP

Twórz, edytuj i udostępniaj treści szybciej oraz płynniej niż kiedykolwiek dzięki niezrównanej wydajności procesorów Intel® Core™ i5™ 11 generacji. Osiągnij większą wydajność podczas pracy z multimediami, grami, filmami w wysokiej rozdzielczości. procesoty11 generacji również inteligentnie przyspieszają swoje zegary dzięki technologii Intel Turbo Boost potrafią zwiększyć moc w razie potrzeby.

Laptopy HP EliteBook – podsumowanie

HP EliteBook z procesorami 11 generacji to rewolucyjne laptopy, które łączą w sobie kilka ulepszeń w zakresie wydajności, przystępności cenowej i funkcji w jednym pakiecie. Najnowsza linia ultrabooków HP Elitebook zawiera wiele ulepszeń, dzięki którym są wydajniejsze, bardziej przystępne cenowo i odpowiednie do szerokiego zastosowania. Oddział EliteBook firmy HP jest obecnie liderem na światowym rynku procesorów do ultrabooków biznesowych.