Opis komputera AiO Lenovo ThinkCentre M90a Gen 2

Zgodność z certyfikatami

Komputery AiO Lenovo ThinkCentre M90a Gen 2 to typowe przedstawiciele serii, która adresowana jest do biznesu komputerów w typie All-in-One. Model ThinkCentre M90a 2 wyprodukowany został przez firmę Lenovo. Omawiany model wyposażony został w układ CPU i9-11900. Procesor został wykonany w technologii 14 NM. Wynik CPU to 23543 punktów w aplikacji o nazwie PassMark. Zegar procesora traktowany jest z częstoliwością2,50 GHz. Pamięć cache procesora to 16 MB. Za generowanie obrazu opowiada mocno zintegrowany układ graficzny – Intel UHD 750 (https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/support/products/212682/graphics/intel-uhd-graphics-family/intel-uhd-graphics-750.html).

Komputer wyposażony został w 16 GB pamięci RAM. Ilość maksymalna pamięci RAM wynosi 64 GB. W komputerze została zastosowana pamięć DDR4 z częstotliwością 3200 MHz. Użytkownik do dyspozycji ma dysk SSD, który ma pojemność 512 GB. W komputerze został zainstalowany napęd optyczny DVD-RW. Obraz wyświetlany jest na ekranie 23,8 – calowym w rozdzielczości 1920×1080. Matryca wykonana została w technologii IPS. Model sprzedawany jest z systemem Windows 10 Pro.

Waga komputera to niecałe osiem kilogramów. Produkt dostępny jest w obudowie w kolorze czarny. Model wyposażony jest także w kamerę internetową. Użytkownik modelu do dyspozycji ma moduły bezprzewodowej komunikacji Bluetooth (5.1) oraz Wi-Fi w standardzie – 802.11c. Model zapewnia także zgodność ze wszelkimi certyfikatami EPEAT  Silver, TUV Rheinland Eye Comfort Certification oraz RoHS compliant. Produkt jest objęty gwarancją producenta wynoszącą trzy lata. Gwarancja w typie On-Site obejmuje naprawdę w miejscu, które zostało wskazane przez użytkownika.

Jeśli szukamy dobrego komputera, na którym w żadnej sytuacji się nie zawiedziemy, to świetnie trafiliśmy. Model AiO Lenovo ThinkCentre M90a Gen 2 to komputer, który świetnie sprawdzi się w biznesie. Praca na nim będzie przyjemnością. Niczego nie będzie nam brakowało. Model ten zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości.