Komputery AiO Lenovo ThinkCentre M90a Gen 2 – świetny komputer do biura

Maszyna typu AiO

Komputery AiO Lenovo ThinkCentre M90a Gen 2 – ITnes cieszą się sporą popularnością. Wcale nas nie dziwi to, że najwięksi producenci laptopów oraz komputerów nie zapominają wciąż o segmencie maszyn typu AiO. Jest to najpopularniejszy wybór szczególnie do biura. O naszych tytułowych komputerach możemy bez wątpienia powiedzieć, że jest to genialny sprzęt dla osób, które sobie cenią bezpieczeństwo oraz prywatność.

M90a wyposażony został w ekran o przekątnej 23,8 cala FullHD. Wyświetlacz opatrzony został specjalnymi sensorami podczerwieni, które będą wspierały technologię rozpoznawania twarzy, a także narzędziem o nazwie Lenovo Blur Screen. Narzędzie to utrudnia możliwość odczytania danych z ekranu przez osoby postronne. To jeszcze nie koniec dobrych informacji, jeśli chodzi o zapewnienie nam prywatności oraz odpowiedniego bezpieczeństwa danych. Bowiem procesory, które zostały zastosowane w tym modelu Intela 10. generacji otrzymują wsparcie bezpośrednio ze strony technologii Intel vPro. Na wyposażeniu nie brakuje portu TPM 2.0 oraz czytnika linii papilarnych (więcej).

W kwestii technicznej specyfikacji obok już wspomnianych procesorów liczyć możemy także na maksymalnie 32 GB pamięci RAM w typie DDR4 oraz graficzną kartę. Konfigurację nośników na dane obejmują zarówno dyski HDD, jak i także SSD, a ciekawostką jest sama możliwość zamontowania czytnika płyt DVD.

W zestawie portów znajduje się aż sześć portów USB 3.1, czytnik kart SD, port USB typu 3, DisplayPort, złącze Ethernetowe, złącze mikrofonowo-słuchawkowe oraz HDMI. Cieszy nas na pewno fakt zastosowania bardzo przyjemnego rozwiązania w konstrukcji tego AiO, jakim jest zaślepka specjalna umożliwiająca schowanie wszelkich portów w obudowie oraz wypuszczenie kabli przez podstawkę. To z całą pewnością pomoże nam w organizacji okablowania. Jak widzimy na załączonym obrazku model ten zapowiada się bardzo zachęcająco. Przekonajmy się o jego wszystkich mocnych stronach na własnej skórze.